صفحه اصلی ورزشان برای کسب و کار شما

ورزشان برای کسب و کار شما


فرض کنید شما صاحب مکان ورزشی هستید که یا تازه فعالیت خود را آغاز نموده اید،

و برای مشتریان خود ناشناس هستید، یا به دلیل رقابت بالا در منطقه خود بسیاری دیگر از اماکن ورزشی مشابه، گوی سبقت را از شما ربوده اند یا مکان ورزشی می باشید که بسیار قدیمی و شناخته شده در کار خود می باشید اما به هر دلیلی از قبیل گسترش کسب و کار، وجود ظرفیت های خالی در برخی از ساعات روز، به دنبال کسب مشتریان جدید می باشید. در این صورت شما برای این که خود را به مشتریان خود بشناسانید، نیاز به انجام تبلیغات مناسب و هدفمند خواهید داشت. تبلیغات تلویزیونی، تبلیغات در حیطه های شهری از قبیل بیلبورد، پخش تراکت، ارائه کارت های تخفیف، تبلیغات در درون محیط مکان ورزشی خود، تبلیغات روزنامه ها و یا تبلیغ در پیک برتر، همه و همه یکی از راه هایی خواهد بود که ممکن است شما را به هدف خود برساند.

تمامی ابزارهای تبلیغاتی فوق، دارای مزایای منحصر به فردی می باشند اما در کنار تمامی مزایایی که روش های مبتنی تبلیغاتی دارند، دارای معایبی نیز می باشند که این معایب می تواند شما را از استفاده از آن منصرف نمایند. به عنوان مثال:

 1. در بسیاری ازآنها، شما برای آن که توسط تعداد افراد زیادی شناخته شوید، می بایست هزینه های گزافی را پرداخت نمائید(مانند بیلبورد و یا تبلیغات تلویزیونی).
 2. در بسیاری از آنها شما در عمل برای افرادی تبلیغی می نمائید که مخاطب شما نمی باشند. به عنوان مثال شما صاحب باشگاهی می باشید که بیلبورد آن را تمامی افراد عبور کننده از خیابان دیده، اما بسیاری از آنها به دلیل آنکه تنها در حال گذر از آن خیابان می باشند در بهترین حالت تنها بیلبورد شما را به صورت گذری نگاه کرده و از آن گذر می کنند.
 3. در تمامی روش های تبلیغاتی، شما به ازاء تعداد مشتری جدیدی که به شما مراجعه نموده است، مبلغی را پرداخت نخواهید کرد. بلکه پیش از شروع تبلیغات بدون آن که از میزان اثر بخشی آن مطلع باشید مبلغی را پرداخت خواهید نمود و پس از آن نیز تبلیغ گیرنده هیچ گونه تعهدی نسبت به میزان اثر گذاری تبلیغ شما نخواهد داشت.
 4. امروزه بخش عمده ای از مشتریان شما را افرادی تشکیل داده اند که برای کوچکترین خرید خود در فضای اینترنت به دنبال بهترین گزینه می باشند در صورتی که تمام روش های فوق، شما را از فرصت های ناب این فضا محروم خواهد نمود.
 5. در بسیاری از روش های تبلیغاتی، افرادی که تبلیغات شما را مشاهده می نمایند، بدون اختیار خود در معرض تبلیغات شما قرار گرفته و تمایل چندانی برای مشاهده تبلیغ شما نخواهد داشت. نمونه ساده وبسیار فراوان آن، عدم تمایل بسیاری از افراد برای دریافت تراکت و یا تبلیغات مرسوم به پیک برتر می باشد که به اجبار به مردم ارائه می شود. در این حالت تبلیغ شما حتی به دلیل آن که شیوه و ابزار تبلیغاتی شما برای افرادی که در معرض آن می باشد ناخوشایند می باشد، ممکن است به ضد تبلیغ شما تبدیل شود.
 6. حتی در صورت شناخت اسم مکان ورزشی شما، به دلیل آن که کسی از قیمت، کیفیت و از همه مهم تر نظر سایرین نسبت به شما اطلاع ندارد، بسیاری از افراد ریسک مراجعه حضوری به شما را نخواهد کرد.

به طور خلاصه خدمات تبلیغاتی ورزشان برای شما به شرح زیر می باشد:

 1. ارسال ایمیل هدفمند به تمامی مشترکین خود و معرفی
 2. آموزش مرکز تماس ورزشان برای آشنایی کلیه افرادی که چه از طریق تماس تلفنی، چه از طریق ایمیل و یا چت آنلاین در خصوص شما و کسب و کارتان به بیان پرسش هایی پرداخته و همچنین پاسخ دهی کامل به تمام سوالات ایشان.
 3. راه اندازی مناظره و گفت و¬گو در قسمت زیرین تبلیغ شما برای کاربران تا به بیان نظرات و تجربه های خوب خود از شما بپردازند.
 4. عکاسی پانوراما از محل مورد نظر شما در صورت عقد قرارداد یکساله و عدم وجود عکس مناسب.
 5. نگارش و ویراستاری گزارش جالب برای کسب و کار شما برای جذب کاربران برای ثبت نام.
 6. امکان ارسال SMS رایگان برای تمام اعضای ورزشان به تعداد نامحدود به دوستان و خویشاوندان خود و معرفی شما به آنها برای خرید و آشنایی با شما.
 7. اختصاص یک صفحه اختصاصی شامل اطلاعات مورد نظر شما بر روی ورزشان
 8. ارائه یک پنل کاربری اختصاصی به مدیریت باشگاه جهت تنظیم داده ها و ویرایش اطلاعات.
 9. امکان اشتراک اطلاعات شما در سایر شبکه های اجتماعی.
 10. امکان وجود جستجوی موضوعی بر اساس رشته ورزشی و منطقه مورد نظر.
 11. ایجاد یک جو تبلیغاتی دهان به دهان همانند آنچه شما در حراج برندهای معتبر مشاهده می کنید.

جهت همکاری با سایت ورزشان با ما تماس بگیرید:

دفتر مرکزی: یوسف آباد - خیابان ابن سینا - کوچه شایان - پلاک 9 - طبقه 4

تلفن : 88718277
ایمیل سازمانی ورزشان: Info@varzeshan.com

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.