اطلاعات کلی


پیلاتس

پیلاتس

پیلاتس یک سیستم تناسب اندام است که در اوایل قرن بیستم توسط جوزف پیلاتس ایجاد شد. جوزف پیلاتس، از این ورزش به عنوان حرکات کنترل شده یاد کرده و آن را یک ورزش می داند و نه یک درمان. تمرین بی وقفه ورزش پیلاتس، برای شما انعطاف بیشتر، قدرت و تعادل در کل بدن به وجود می آورد. تمرکز این ورزش بر تنفس صحیح و تعادل می باشد. این ورزش برای تمام افراد با هر آمادگی بدنی قابل استفاده بوده و شدت آن با زمان تمرین زیاد می شود. پیلاتس یک ورزش جسمی-ذهنی با تمرکز بر روی حرکات خاص می باشد. در این ورزش تعداد حرکات در مقابل کیفیت آنها چندان اهمیتی ندارد. این ورزش جسمی و ذهنی باعث تناسب اندام می گردد.

وسایل مورد نیاز: برای این ورزش نیاز به زیر انداز ورزشی و توپهای بدنسازی می باشد که توسط باشگاه ورزشی شما در دسترستان قرار می گیرد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید. البته پیلاتس در بارداری سبب تقویت پشت، شکم و ماهیچه ها و مفاصل شده و در کل برای بارداری مفید است.

.

 

 

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
55 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن
تجهیزات لازم
زیر انداز ورزشی و توپهای بدنسازی
در بارداری
بله
کالری مصرفی
360

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.