اطلاعات کلی


سی ایکس

سی ایکس

سی ایکس ورکس تمرینی برای پرورش ماهیچه هاست که مهمترین المان را برای داشتن بدنی قوی تر فراهم می کند. بدن قوی باعث می شود تا شما در تمام کارهایتان بهتر عمل کنید، از کارهای معمولی و روزانه تان گرفته تا ورزش های مورد علاقه تان.

سی ایکس ورکس باعث هماهنگی بیشتر بالاتنه و پایین تنه شما می گردد. تمام حرکات در سی ایکس ورکس قابل تنظیم با توجه به سطح آمادگی بدنی شما هستند. در طول 30 دقیقه از این ورزش، مربیان آموزش دیده شما را برای کار با دمبل ها و سایر ادوات و حرکات ورزشی آشنا می کنند. در این ورزش شما تمریناتی را بر روی باسن و پاهای خود نیز انجام خواهید داد.

در سی ایکس ورکس بیشتر با بدن خود آشنا شوید!

در هر ورزشی تاکید بر تکنیک و افزایش آگاهی بدن است به طوری که باعث می شود که فرد در مورد بدنش آگاهی بیشتری داشته باشد و آن را قوی تر بسازد.

مزایای سی ایکس ورکس اثر بخشی سریع آن است که بدون توجه به وضعیت بدنی شما، به دستیابی به اندامی قوی تر و ماهیچه ای تر می انجامد.

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید.

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
30 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
باسن و شکم
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحتی - کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک
در بارداری
بله
کالری مصرفی
230

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


پرورش اندام
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.