اطلاعات کلی


تی آر ایکس

تی آر ایکس

تی آر ایکس یک ورزش است که از وزن شما برای معلق ماندن بین زمین و آسمان استفاده می کند. کش و تسمه تی آر ایکس به سقف متصل می شود و اجازه چرخش حتی تا 360 درجه را با حفظ تعادل به بدن شما می دهد.

این ورزش بدون توجه به سن و سالتان به صورت همزمان برای شما استقامت، قدرت،تحرک، تعادل و انعطاف پذیری را به ارمغان می آورد. در انجام این ورزش فرقی نمی کند که تازه ورزش کردن را شروع کرده اید یا در ورزش مهارت دارید یا جوان هستید یا پیر؛ تی ار ایکس شما را در مسیر خوش اندامی و سلامت همراهی می کند. تی آر ایکس از نیروی جاذبه زمین و وزن شما برای ممکن کردن هر حرکتی استفاده می کند. مهمترین نکته در انجام تی آر ایکس این است که شما لازم نیست برای انجام آن پیشینه ورزشی خاصی داشته باشید.

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید. سایر تجهیزات و وسایل لازم نیز توسط باشگاه در اختیار شما قرار داده می شود.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید.

سعی کنید در انجام این ورزش از وزنه استفاده نکنید و در صورت خستگی و بالا رفتن ضربان قلب از 130 فورا تمرین را متوقف کنید.

 

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
45 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن به خصوص عضلات بازو ها و سینه
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحتی- کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک
در بارداری
با احتیاط
کالری مصرفی
360-530

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


فدراسیون ورزشهای همگانی
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.