اطلاعات کلی


بادی کامبت

بادی کامبت

بادی کامبت یک ورزش بسیار پر انرژی است که از هنرهای رزمی الهام گرفته ترکیبی است از رشته هایی مانند کاراته، بوکس، تکواندو، تای چی و موی تای.مشت و لگد از اجزای این ورزش است و با همین حرکات می توان حدود740 کیلو کالری در هر کلاس انرژی سوزاند. این ورزش هیچ نیازی به تجربه قبلی نداشته و شما را با حرکات در ورزش های کاراته، تکواندو، موی تای، بوکس و کونگ فو اشنا می کند. به شدت به کاهش استرس کمک می کند و اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. رفتار جنگجویانه خود را در این ورزش با خود به باشگاه بیاورید و احساسات خود را پشت در کلاس بگذارید.

سریع ترین ورزش برای اینکه اندام خود را ایده ال کنید!

بادی کامبت ورزشی پر انرژی است که شما را خوش اندام، قوی و سریع می کند. این ورزش هماهنگی بین اعضای بدن را افزایش داده و استرس را کاهش می دهد. با مشت و لگد زدن و حمله و دفاع کالری ها سوخته می شوند. این ورزش کل اندام را به عنوان عضله هدفش در نظر می گیرد. مربیان این ورزش شما را در تمامی مراحل یادگیری همراهی می کنند. بهتر است که شما این ورزش را با 1 یا 2 جلسه در هفته آغاز نمایید. از مزایای این ورزش می توان به بهبود قلب و ریه و کاهش ریسک بیماری قلبی، بهبود حرکت و هماهنگی، افزایش تراکم استخوانها، برقراری تعادل و ایجاد اعتماد به نفس اشاره کرد.

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید.

حاملگی:بادی کامبت در طی حاملگی توصیه نمی شود. آزاد شدن هورمون هایی مانند استروژن می تواند باعث عدم تعادل در مفاصل شده و منجر به آسیب به لگن خاصره و باسن شوند.

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
50 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحت-کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک
در بارداری
خیر
کالری مصرفی
740

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


بادی کامبت ( همگانی )
LESMILLS
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.