اطلاعات کلی


بادی پامپ

بادی پامپ

بادی پامپ ورزشی است برای اینکه لاغر شوید و زود به اندام ایده آل خود دست یابید.بادی پامپ با استفاده از جا به جا کردن تکرار شونده وزنه های سبک و یا متوسط، ورزشی برای روی فرم نگهداشتن تمام بدن است. بادی پامپ در سال 1991 توسط فیلیپس میلز به وجود امده و اکنون در 70 کشور جهان و 10000 مرکز ورزشی ارائه می شود. اولین جلسه این ورزش در نیوزیلند در سال 1991 با هدف ایجاد یک کلاس ایروبیک مردانه تشکیل شد. این ورزش از ترکیب تمرین با وزنه ها و استپها استفاده می کند. یک کلاس بادی پامپ استاندارد از 10 آهنگ 4 یا 6 دقیقه ای برای تمریناتش استفاده می کند. این ورزش تا 590 کیلو کالری انرژی در هر جلسه مصرف می کند. مربی شما را در حرکات کاملا علمی این ورزش راهنمایی نموده و شما را به هدفتان می رساند. شما با احساس رضایت و فعالیت مضاعف کلاس را ترک خواهید کرد. بادی پامپ برای تمامی افراد با هر آمادگی بدنی قابل اجرا است. البته ابتدا بایستی از وزنه های سبک تر استفاده کرد و حداکثر 2 بار در هفته در کلاس شرکت نمود تا بدن به این ورزش عادت کند و استقامت لازم را به دست آورد.

بادی پامپ در جلسات 30، 45 و 55 دقیقه ای ارائه می گردد

وسایل لازم:

برای شرکت در این کلاس شما فقط به لباس های ورزشی راحت، کفش مناسب، یک قمقمه و حوله نیاز دارید. در حین تمرین، شما از دمبل و پلیت و step استفاده خواهید کرد که در باشگاه قابل دسترسی هستند.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید

.

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
30-45-55 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن
تجهیزات لازم
لباس های ورزشی راحت، کفش مناسب، یک قمقمه و حوله-دمبل و پلیت و step
در بارداری
خیر
کالری مصرفی
590

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


بادی پامپ ( همگانی )
LESMILLS
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.