اطلاعات کلی


بادی بالانس

بادی بالانس

ایده آل برای همه!! بادی بالانس ورزشی ترکیبی بر مبنای یوگا و تای چی است که جسم، روح و زندگی شما را بهبود می بخشد.

در حین بادی بالانس در حالی که شما مشغول حرکات کششی هستید، یک موسیقی ملایم پخش می شود شما را در انجام حرکاتتان همراهی می کند. روش کنترل تنفس مهم ترین چیزی است که در این ورزش فرا می گیرید و مربی موظف است تا شرایط را برای افراد تازه کار آماده کند. شما با این ورزش تمام بدنتان را قوی کرده و کلاس را با احساس آرامش زیاد ترک خواهید کرد.

ترکیب یوگا با تای چی و پیلاتس:

اگر شما تا به حال یوگا کار نکرده اید، بادی بالانس گزینه بسیار مناسبی است. اگر هم در حال حاضر یوگا کار می کنید، عاشق تغییراتی خواهید شد که در بادی بالانس ارائه می شود. این ورزش انعطاف بدنی شما را افزایش داده و سطح استرس شما را پایین می آورد. با این ورزش تمرکزتان بالا می رود و احساس آرامش پیدا خواهید کرد.

چرا بادی بالانس موثر است؟ تنفس کنترل شده، تمرکز زیاد به همراه نرمش های مخصوص، یک ورزش عالی برای شما به وجود می اورند که بدن شما را به یک هماهنگی و تعادل می رساند.

 وساییل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و یک پوشش گرم برای زمان ریلکس کردن داشته باشید. شما برای این ورزش نیازی به کفش ندارید.

 

حاملگی: بادی بالانس تعادل ماهیچه ها را برای افراد باردار فراهم می کند اما ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید.

 

 

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
55 دقیقه
سن و جنسیت
آقایان-بانوان
ماهیچه هدف
تمام بدن
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحت- یک پوشش گرم
در بارداری
بله
کالری مصرفی
390

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


بادی بالانس ( همگانی )
LESMILLS
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.