اطلاعات کلی


بادی اتک

بادی اتک

بادی اتک یک کلاس تناسب اندام پر انرژی با حرکات سطح مبتدی تا پیشرفته می باشد. در این کلاس حرکات ورزشی مانند دو و پرش با حرکات قدرتی مثل شنا و اسکات تلفیق می گردد. مربی Les Mills با موزیک انرژی زا شما را در طول ورزش هدایت می کند. این ورزش حدود 730 کالری در ساعت می سوزاند و احساس خوبی را در شما ایجاد می کند. بادی اتک در واقع آمادگی جسمانی شما را بالا برده و برای بهبود قلب و عروق ایده آل است. در انگلستان در بیش از 1300 مرکز ورزشی(20 درصد کل مراکز ورزشی) ارائه می شود.

بادی اتک ورزشی برای کل بدن است که همراه با سوزاندن کالری، به بدن شما فرم می دهد. این ورزش مقاومت شما را افزایش داده و با حرکات ورزشی، چالاکی شما را افزایش داده و هماهنگی شما را بیشتر می کند. با این ورزش در حرکات خود سریعتر باشید!

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید.

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
45-55 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحتی -یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک
در بارداری
بله
کالری مصرفی
730

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


فدراسیون ورزشهای همگانی
LESMILLS
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.