اطلاعات کلی


اسپینینگ

اسپینینگ

اسپینینگ همان کلاس دوچرخه سواری در فضای داخلی باشگاه است. این ورزش با یک آهنگ پر از شور و هیجان همراه بوده و در طول هر جلسه از کلاس حدود 620 کالری انرژی می سوزاند. این ورزش شامل تمام حرکات دوچرخه سواری از جمله بلند شدن روی دوچرخه، تغییر حرکات دستها و بالا و پایین آوردن سرعت حرکت می باشد. این ورزش از دوچرخه سواری راحت تر است. اما تمام سر بالایی ها و سر پایینی های ممکن در طول یک دوچرخه سواری واقعی را شبیه سازی می کند. از مزایای این ورزش می توان به چربی سوزی بیش از حد، آزاد کردن اندورفین برای شادی بخشی به شما و فرم دادن به پاهایتان اشاره کرد. حتی اگر شما تا به حال سوار دوچرخه نشده اید، اسپینینگ می تواند برای شما ورزشی مناسب با اثربخشی سریع باشد. مربیان این ورزش تمام توصیه های لازم را به شما خواهند کرد.

وسایل مورد نیاز: هیچ وسیله مشخصی برای انجام این ورزش وجود ندارد. شما تنها لازم است که لباسهای ورزشی راحتی پوشیده و با یک کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک در کلاس خود شرکت کنید. البته پوشیدن شلوار های دوچرخه سواری انجام حرکات را برای شما راحت تر می کند اما بدون پوشیدن آن نیز امکان انجام این ورزش وجود دارد.

حاملگی: ایمنی، اولویت شماره 1 ماست. پس توصیه ما به شما این است که قبل از شرکت در کلاس، با پزشک خود که آشنا با سابقه پزشکی شماست مشورت نمایید. حتما قبل از شرکت در کلاس با مربی خود نیز مشورت نموده و او را از بارداری خود مطلع نمایید.

اطلاعات تخصصی

زمان کلاس
45 دقیقه
سن و جنسیت
بانوان-آقایان
ماهیچه هدف
تمام بدن به خصوص پا و باسن
تجهیزات لازم
لباسهای ورزشی راحتی - کفش مناسب و یک قمقمه و حوله کوچک
در بارداری
توصیه نمی شود
کالری مصرفی
675

باشگاه های ارائه دهنده

فدراسیون


اسپینینگ ( همگانی )
چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.