صفحه اصلی سوالات متداول شما

سوالات متداول شما


1- ورزشان چیست؟

ورزشان کامل ترین بانک اطلاعاتی اینترنتی اماکن ورزشی می باشد که با ایجاد امکان جستجوی باشگاه ها و اماکن ورزشی و رشته های موجود، امر ورزش را برای شما تسهیل می کند. ورزشان سعی بر این داشته که نیاز کاربران را به پیدا کردن باشگاه ورزشی در منطقه خاص برطرف کرده و سلامت انها را تضمین کند.

2- چگونه می توانم از اخبار و اطلاعات مربوط به اماکن ورزشی و مطالب مفید مطلع شوم؟

تنها با عضویت در خبرنامه می توانید از پیشنهادات ویژه و اخبار مربوط به اماکن ورزشی و مطالب مفید ما باخبر شوید.

3- چگونه می توانم در دوره مورد نظرم ثبت نام کنم؟

شما با کلیک روی "لیست دوره ها و ثبت نام" در صفحه مربوط به باشگاه ها، دوره و ساعت مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از پرداخت وجه، با در دست داشتن پرینت ثبت نام به مکان ورزشی مورد نظر مراجعه نمایید.

4- من به ثبت نام آنلاین علاقه‌مندم،‌ اما فقط می‌توانم از طریق واریز به‌حساب پرداخت کنم.

مشکلی نیست. اگر شما از طریق فیش بانکی پرداخت می‌کنید،‌ سفارش خود را ثبت کرده، مبلغ موردنظر را از طریق واریز به‌حساب پرداخت کرده، فیش را نزد خود نگه‌داشته و کد یکتایی سفارش خود را روی آن نوشته و برای ما فکس کنید. اگر کد را روی آن ننویسید، ما نمی‌توانیم کوپن را به شما ارائه کنیم. اگر امکان فکس هم ندارید می‌توانید به ما زنگ بزنید و مشخصات فیش پرداختی را تلفنی اعلام نمایید.

5- من به ثبت نام آنلاین علاقه‌مندم،‌ سفارش خود را ثبت کرده اما پرداخت نکرده‌ام.

در این صورت سفارش خود را لغو نکنید،‌ پرداخت کرده و کوپن خود را دریافت کنید.

6- من به ثبت نام آنلاین علاقه‌مندم،‌ این ثبت نام دقیقاً چه مواردی را شامل می‌شود؟

در بخش توضیحات ثبت نام آمده است که کوپن شامل چه مواردی می‌شود. البته در اکثر مواقع مراکز دارای سرویس‌های دیگری نیز هستند که می‌توانید از آن‌ها نیز استفاده کنید اما آن سرویس‌ها، شامل کوپن ثبت نام شما نمی‌شوند.

7- من ثبت نام کرده ام اما کد کوپن را دریافت نکرده‌ام

اگر هنوز برای رشته و مکان ورزشی امکان ثبت نام وجود داشته باشد،‌ کوپن شما هنوز پیش ماست. اگر پس از سه روز کوپن خود را دریافت نکرده‌اید،‌ پوشه‌های Spam و یا Junk صندوق پست الکترونیکی خود را چک کنید. گاهی ایمیل‌ها در فولدرهای نادرست جایگزین می‌شوند. اگر ایمیل را نیافتید،‌ به‌حساب خود در وب‌سایت واردشده و در بخش حساب من،‌ کوپن‌های خود را بررسی کنید. اگر کوپن خود را یافتید آن‌ها را ایمیل کرده و از آن استفاده کنید. اگر کوپن خود را در آنجا نیز نیافتید یا با ما تماس بگیرید و یا به پست الکترونیکی support@varzeshan.com ایمیلی بفرستید که شامل درخواست شما برای دریافت کوپن است. توجه داشته باشید که جزییاتی شامل جزییات حساب و سفارش شما باید در این ایمیل باشد. ما در اسرع وقت مشکل شما را بررسی کرده و آن را رفع خواهیم کرد.

8- من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ چند نفر می‌توانند از آن استفاده کنند؟

هر کسی می‌تواند از کوپن خود یک‌بار استفاده کند؛ بنابراین این تعداد به مشخصات کوپن وابسته است و تنها در اختیار یک نفر می‌تواند قرار بگیرد.

9- من کد کوپن را دریافت کرده‌ام،‌ اما نمی‌توانم آن را استفاده کنم

اگر به‌سرعت به آدرس support@varzeshan.com ایمیل بزنید،‌ ما مشکل شما را حل می‌کنیم. اگر هزینه مربوطه را پرداخت کرده‌اید و به ما خبر نداده‌اید،‌ کوپن خود را به دوستتان هدیه دهید تا از آن استفاده کند.

10- نام من روی برگه کوپن ثبت‌شده است. مطمئنید می‌توانم آن را به کس دیگری دهم تا استفاده کند؟

بله! شرکای تجاری ما تنها کدهای یکتای شما را در اختیار دارند و بر اساس نام مقایسه‌ای انجام نمی‌دهند.

11- با انتخاب روش پرداخت الکترونیک مبلغ بلافاصله از حساب من کم می‌شود؟

بله کم شده و در صورت برقرار نشدن ارتباط به حسابتان در طی یک هفته بازگشت داده خواهد شد.

12- روش پرداخت الکترونیکی چقدر ایمن است؟

بسیار ایمن! اگر شما بخواهید از طریق کارت خود پرداخت کنید،‌ شما به سایت بانک فرستاده خواهید شد تا اطلاعات خود را وارد و مبلغ را پرداخت نمایید؛ بنابراین ما اطلاعاتی از شما را نگهداری نکرده و دریافت نمی‌کنیم.

13- من تصمیمم عوض‌شده است. می‌توانم پول خود را پس بگیرم؟

ازآنجایی‌که ما رابط بین شما و شریکان تجاری خود هستیم،‌ بازگرداندن پول غیرممکن است؛ بنابراین پیش از ثبت سفارش لطفاً تصمیم خود را قطعی کنید.

14- اگر زمان استفاده از کوپن به پایان رسیده باشد چی؟

اگر زمان استفاده به پایان رسیده باشد،‌ کوپن دیگر قابل‌استفاده نخواهد بود و ارزش خود را ازدست‌داده است؛ بنابراین به زمان انقراض کوپن توجه کنید.

15- آیا اماکن ورزشی مورد نظر دارای تخفیف نیز هستند؟

ممکن است هر مکان ورزشی به صورت دوره ای روی برخی از رشته های ارائه شده اش تخفیف ارائه دهد. در این صورت تخفیف ها در قسمت پیشنهادات ویژه قابل مشاهده است.

چطور می توانیم کمک‌تان کنیم؟ با ما تماس بگیرید
info@varzeshan.com
در ورزشان ثبت نام کنید

و از تخفیف در خرید، مشاهده سوابق سفارشات، شرکت در نقد و بررسی و بسیاری از خدمات دیگر بهره مند شوید.